topdvierka Prospace® MASTERPROFIL®
Nábytkové linoleové dosky sú jedinečným produktom vďaka tomu, že povrch je vyrobený zo 100% prírodných materiálov a pigmentov a zároveň je 100% recyklovateľný.
Povrch nezanecháva odtlačky prstov a na dotyk je príjemný a hladký. Vďaka tomu je ideálny napr. pre stolové dosky ako aj iné časti nábytku. Ponúkame výrobu hotových dielcov s ABS hranou.
Nábytkové linoleum v hr.2mm sa môže použiť na postforming s nim. rádiusom 50mm. Pred aplikáciou je potrebné linoleum skladovať pri izbovej teplote po dobu min. 24 hodín. Podrobné postupy Vám vieme poskytnúť. 
Materiál sa jednoducho udržiava je farebne stály a čiastočne opraviteľný (viď. video v dolnej časti sekcie). Ďalšie inšpirácie Vám ponúkame v galérii.        
Výrobný program plošný materiál a dvierka Forbo Furniture Linoleum

Aktuálny výrobný program v ponuke sú aj samostatné formáty dosiek 920x2800 a 1300x1860.

4157 Pearl

4175 Pebble


4132 Ash

4180 Aquavert

4183 Pistachio

4185 Powder

4172 Mauve

4184 Olive

4154 Burgundy

4181 Midnight Blue

4164 Salsa

4023 Black

Ostatné dekory na objednávku.

4155 Pewter

4166 Charcoal

4174 Conifer

4176 Mushroom

4177 Vapour

4178 Iron

4179 Smokey Blue

4182 Spring Green

4186 Orange Blast

Vyrobíme pre Vás hotové dielce technológiou Biesse Airforce LASER / PUR.  Hotové dielce Vám dovezieme v rámci SR/ČR.

Potrebujete vzorku materiálu, alebo sa ešte neviete rozhodnúť pre konkrétnu farbu. Vyžiadajte si vzorku. 

Starostlivosť a ochrana pre matný povrch nábytkové linoleum. Po kliknutí na odkaz sa Vám zobrazí technický popis. Nižšie je video.

Dvierka s povrchom Forbo nábytkové linoleum
Ponúkajú kombináciu saténového matného povrchu a teplej, jemnej textúry, Furniture Linoleum pomáha vytvárať interiérový nábytok, ktorý vyzerá a pôsobí skutočne výrazne. Individuálny vzhľad, ktorý sa nepodobá žiadnemu inému dostupnému povrchovému materiálu.

Prírodné zloženie a špeciálna povrchová úprava Forbo znamená, že linoleum nábytku je prirodzene antistatické. To je dôležitá praktická výhoda oproti iným povrchovým úpravám nábytku, pretože povrch odoláva hromadeniu statického náboja. To pomáha predchádzať prilepeniu prachu alebo nečistôt na ňu a zaisťuje, že materiál zostane nepoškvrnený, hygienický a čistý.

Balenie hotových dielcov

Balenie Vašich objednávok prebieha štandardným spôsobom. Podľa jednotlivých položiek sa systém balenia môže líšiť. Ak sú individuálne požiadavky.  Konzultujte to prosím s nami vopred mailom alebo telefonicky. Ďakujeme.

Individuálna doprava

Pokiaľ si po objednaný tovar prídete sami. Prosím skontrolujte si v prítomnosti nášho zamestnanca či je vizuálne všetko v poriadku. Pri nezrovnalostiach zistených pri montáži postupujte podľa obchodných podmienok. Ďakujeme. 

Doprava

Naša spoločnosť Vám podľa dohody dopraví Vašu objednávku na miesto určenia. Po dohode je možné sa dohodnúť na pomoci nášho vodiča s vyložením.