topdvierka Prospace® MASTERPROFIL®
Senosan® Crystal Dekor je vyrábaný v dvoch hrúbkach 4mm 19.4mm s transparetným povrchom Senosan ® TopX Glass a TopMatt Glass. Vďaka tomu má povrch materiálu efekt skla.
Dvierka s týmto povrchom sú odolné proti poškriabaniu, UV a chemikáliám a na rozdiel od prírodného mramoru a žuly ich možno spracovať bežnými drevoobrábacími nástrojmi na rezanie a vŕtanie. Vďaka tomu sú Senosan® Crystal Dekor ideálnym riešením pre architektov a výrobcov nábytku, ktorí hľadajú lacnejšiu alternatívu k pravému kameňu.
Panel v hrúbke 4mm sa pomocou montážneho lepidla nalepí na suchý a rovný podklad. Jednoducho sa do neho vŕta. Obklad má nízku hmotnosť a vysokú pevnosť nedá sa rozbiť.
Príklady použitia: kuchynské zásteny, obklady stien v privát. aj verejných priestoroch. Obklady stien výťahov a modulových stavieb. Produkt je vhodný aj do kúpeľní odoláva vlhkosti a teplote do 80°C.
Výrobný program dvierka Senosan® Crystal Dekor 

Pozor ABS materiál ktorý slúži ako protiťah nie je vhodný na rezanie Laserom pri pálení môže dôjsť k otrave nebezpečným plynom s následkom smrti. Na spracovanie je nutné použiť štandardné rezné a frézovacie nástroje. V prípade nejasností nás tel. kontaktujte.

Statuario

Calacatta


Brown Fusion

Grey Fusion

Marron Emperador

Saint Laurent

Nero Marquina

Noce Exclusive

Ebony Lux

Vyrobíme pre Vás hotové dielce technológiou Biesse Airforce LASER / PUR.  Hotové dielce Vám dovezieme v rámci SR/ČR.

Potrebujete vzorku materiálu, alebo sa ešte neviete rozhodnúť pre konkrétnu farbu. Tu si môžete vybrať s ponuky vzorkovníkov.

Starostlivosť a ochrana pre vysoko lesklé a matné povrchy. Udržiavacie sady na jednotlivé povrchy Senosan®.

Dvierka s povrchom Senosan® Crystal Decor
Dvierka Crystal Dekor sú naším najnovším prírastkom v rade MASTER PROFIL. S hrdosťou môžeme povedať, že sme jednou z mála spoločností v Európe, ktorá ponúka dekory kameňa a dreva s hĺbkovým efektom podobným sklu.
Dosky Crystal Dekor sú odolné proti poškriabaniu a chemikáliám, UV žiareniu a na rozdiel od prírodného mramoru a žuly ich možno spracovať bežnými drevoobrábacími nástrojmi na rezanie a vŕtanie. Vďaka tomu sú akrylové krištáľové dosky ideálnym riešením pre architektov a výrobcov nábytku, ktorí hľadajú lacnejšiu a jednoduchšiu alternatívu k pravému kameňu.
Crystal Decor zaujme svojimi vynikajúcimi vlastnosťami:
  • odolnosť proti poškriabaniu a oderu
  • vysoký stupeň lesku
  • po odstránení ochrannej fólie je okamžite povrch vo finálnej kvalite
  • zvýšená odolnosť voči UV žiareniu
  • vysoká chemická odolnosť
  • antibakteriálne vlastnosti povrchu podľa ISO 22196 / JIS Z 2801
  • nerozbitný a vodeodolný
  • zadná strana štandardne s protiťahom hr.2mm v bielej matnej farbe

Pozor ABS materiál ktorý slúži ako protiťah nie je vhodný na rezanie Laserom pri pálení môže dôjsť k otrave nebezpečným plynom s následkom smrti. Na spracovanie je nutné použiť štandardné rezné a frézovacie nástroje. V prípade nejasností nás tel. kontaktujte.