topdvierka Prospace® MASTERPROFIL®
Plošné materiály a  dvierka s povrchom TrueMatt®  TrueGloss® sú najnovšou inováciou v  nábytkárskom priemysle. Ponúkajú revolučné technické vlastnosti za prijateľnú cenu. 
Dvierka TrueMatt® je produkt s povrchom so supermatným vzhľadom, hodvábnou štruktúrou na dotyk odolnou proti odtlačkom prstov, poškriabaniu, chemikáliám je tiež antibakteriálny. UV stabilnú a vode odolnú PET fóliou ponúkame v 4 nadčasových farbách: bielej, kašmírovej. sivej a čiernej.                                                                                                Absolútnou prednosťou povrchu je jeho schopnosť opravy pomocou procesu tepelného hojenia, čo znamená, že mikroškrabance možno odstrániť pomocou domácej žehličky.   

Povrchy TrueMatt® ponúkajú revolučné technické vlastnosti za prijateľnú cenu. 

Extra White / 9016

Cashmere / 5304

Just Grey / 6000

Perfect Black / 9004

Dvierka TrueGloss® je produkt s povrchom vo vysokom lesku s vysoko lesklou PET fóliou. Povrch je odolný proti poškriabaniu, chemikáliám je UV stabilný a bez výrazného pomarančového efektu. Momentálne je dostupný vo farbe Extra White 9016.  

Extra White / 9016

Vyrobíme pre Vás hotové dielce technológiou Biesse Airforce LASER / PUR.  Hotové dielce Vám dovezieme v rámci SR/ČR.

Potrebujete vzorku materiálu, alebo sa ešte neviete rozhodnúť pre konkrétnu farbu. Vyžiadajte si vzorku. 

Starostlivosť a ochrana pre matný povrch nábytkové linoleum. Po kliknutí na odkaz sa Vám zobrazí technický popis. Nižšie je video.

Dvierka s povrchom TrueMatt® a TrueGloss®
Dvierka s povrchom TrueMatt® a TrueGloss® sú najnovšou inováciou v nábytkárskom priemysle. Ponúkajú revolučné technické vlastnosti za prijateľnú cenu. TrueMatt® je produkt s povrchom so supermatným vzhľadom, hodvábnou štruktúrou na dotyk odolnou proti odtlačkom prstov, poškriabaniu, chemikáliám je tiež antibakteriálny. UV stabilnú a vode odolnú PET fóliou ponúkame v 4 nadčasových farbách: bielej, kašmírovej. sivej a čiernej. Absolútnou prednosťou povrchu je jeho schopnosť opravy pomocou procesu tepelného hojenia, čo znamená, že mikroškrabance možno ľahko odstrániť pomocou domácej žehličky.
Dvierka TrueGloss® s prvou vysoko lesklou PET fóliou na svete, ktorá je odolná proti poškriabaniu a bez pomarančového odlupovania. Vďaka revolučnej technológii lakovania a pokročilému procesu kontinuálnej laminácie ponúka povrch TrueGloss® vynikajúcu rovinnosť v porovnaní s inými vysoko lesklými PET panelmi, ktoré majú veľa zrnitých vĺn a nie sú odolné proti poškriabaniu. Panely TrueGloss® sú preferovanou alternatívou k lakovaným a laminovaným doskám s vysokým leskom a perfektnou voľbou pre vertikálne aplikácie v interiéri.

Balenie hotových dielcov

Balenie Vašich objednávok prebieha štandardným spôsobom. Podľa jednotlivých položiek sa systém balenia môže líšiť. Ak sú individuálne požiadavky.  Konzultujte to prosím s nami vopred mailom alebo telefonicky. Ďakujeme.

Individuálna doprava

Pokiaľ si po objednaný tovar prídete sami. Prosím skontrolujte si v prítomnosti nášho zamestnanca či je vizuálne všetko v poriadku. Pri nezrovnalostiach zistených pri montáži postupujte podľa obchodných podmienok. Ďakujeme. 

Doprava

Naša spoločnosť Vám podľa dohody dopraví Vašu objednávku na miesto určenia. Po dohode je možné sa dohodnúť na pomoci nášho vodiča s vyložením.

Najnižšia obstarávacia cena kuchynských dvierok nemusí z dlhodobého hľadiska znamenať najlacnejšie riešenie.  
Medzi najčastejšie defekty na foliovaných dvierkach patrí samotné odliepanie sa povrchu a nízka UV stabilita. U lakovaných dvierok po čase dochádza k farebnej zmene a po nárazoch v oblasti hrany sa povrch ľahko poškodí. Takéto dvierka nie je potom jednoduché opraviť a väčšinou je potrebná kompletná výmena. Ani naše produkty nie sú nezničiteľné. No vďaka svojim vlastnostiam vydržia viac a ak sa aj poškodia vieme Vám ich jednoducho nahradiť.   
odliepanie CPL fólie na dvierkach poškodenie na dvierkach z LDTD časté poškodenie na lakovaných dvierkach foliované dvierka umývačka najčastejší nedostatok foliované dvierka čelo šuplíka odliepanie pri el.rúre